Kurşun Geçirmez Alüminyum

Kurşun Geçirmez Alüminyum

Kurşun Geçirmez Alüminyum, değişen dünya şartlarıyla birlikte giderek artan tehlike ve tehdit unsurlarına karşı bizim ve binalarımızın güvenliği oldukça önemli hale gelmiştir.

Evlerimizde ve bulunduğumuz ortamlarda huzurlu yaşamak bizim için bir lüks olmamalı.

Kurşun Geçirmez Alüminyum Doğrama ile Kapı ve pencerelerimiz’ de güvenlik üst seviyeye çıkarmak, ısı kaybını önlemek, estetik görüntüyü kaybetmeden ve saldırı sonrası yüklü maliyetle karşılaşmadan, kurşun geçirmez doğrama avantajından faydalanmak istediğimizde Isı ve Isı Yalıtımsız Kurşun Geçirmez Alüminyum Doğrama tüm bu ihtiyaçları karşılamaktadır.

Diğer firmalardan farklı olarak, firmamız sadece G3 ile sınırlı kalmayıp, BR7 ve FB7 standardını da bünyesine katıp cam ve alüminyum standartlarında bir ilki gerçekleştirmiştir.

Kurşun Geçirmez Alüminyum pazarında bulunan klasik balistik ve blast özellikli alüminyum doğramalar genellikle çelik yada çok sert işlemden geçirilmiş alüminyumdan yapılmaktadır. Bu her iki malzeme de estetik’ den oldukça uzaktır ve soğuk görünümlü yapıda olan malzemeleridir.

Silahlı saldırı tehditlerine karşı bulunduğunuz ortamların güvenliğinin arttırılması gerektiği zaman pencere ve kapılar da bu tür saldırılara karşı geliştirilmiş özel Kurşun Geçirmez Alüminyum Doğrama’ ları ile üretilmelidir.

Kurşun Geçirmez Alüminyumun üstünlüklerinden faydalanırken aynı zamanda güvenliği en üst seviyede tutmak için yüzeyi sert eloksal kaplı ve oldukça sert alüminyum alışımdan imal edilen zırh profilleri farklı teknikler kullanarak geliştirilmiştir.

MODO Alüminyum olarak uluslararası balistik seviyelerine uygun,tabanca mermilerinden G3 zırh delici uzun namlulu silahlara karşı dayanımlı kurşun geçirmez alüminyum doğrama üretimi yapılmaktadır.

Kurşun Geçirmez Alüminyum BR7 ve FB7 standartları BR6 ve FB6 standartlarından bağımsız olarak;
MG-3, BİXİ, KANAS, PARÇA TESİRLİ EL BOMBASI gibi silahlara dayanıklıdır.

Firmamız, Yüzeyi sert eloksal kaplı, oldukça sert alüminyum alaşımından imal edilen zırh çeliği takviyesi ile Isı ve Isı yalıtımsız kurşun geçirmez alüminyum doğrama tabanca saldırılarından ;

“En Üst Seviyede ise G-3, MG-3, BİXİ, KANAS, PARÇA TESİRLİ EL BOMBASI”

gibi saldırılara karşı çok geniş bir yelpazede koruma sağlamaktadır.