Kurşun Geçirmez Cam

Kurşun Geçirmez Cam

Kurşun Geçirmez Cam bilindiği gibi alüminyum oksitlenmeye karşı üstün direnci ile tanınan bir maddedir. Güvenliğinizi sağlamak adına kurşun geçirmez cam kullanmaya karar verdiğiniz zaman Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyumu beraber kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyumu kullanmak sizin için daha mantıklı olacaktır.Kurşun Geçirmez Cam

Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyum beraber kullanıldığında etkisi de oldukça genişler ve artar. Böylece siz korunma amacına tamamen ulaşmışken size zarar vermek isteyen kişi yada kişiler amaçlarına ulaşamamış olacaklardır.

Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyumun avantajlarından faydalanırken aynı zamanda güvenliği en üst seviyede tutmuş olursunuz, nitekim Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyum bileşimleri yüzeyi eloksal kaplı, oldukça sert alüminyum alaşımdan imal edilen zırh profilleri geliştirilmiştir.

Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayi için bile oldukça önemlidir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayinde geniş kullanım alanı bulan bu madde ile neden sizin de Kurşun Geçirmez camlarınız’ da olmasın?

Kurşun geçirmez cam EN1063 standartına göre üretilen ve silahlı saldırılara karşı koruma sağlayan çok katlı laminasyon üniteleridir.

Alüminyum kıvılcım çıkarmayan bir madde olduğundan, herhangi bir saldırı durumunda Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyumun beraber kullanılması oldukça önemlidir.

Alüminyum, işlenmesi kolay ve oldukça bol miktarda elde edilebilen bir bileşen olduğundan dolayı, Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyumu beraber kullanmanın maliyeti sandığınız kadar yüksek de değildir.

Aşınmalara da fazlasıyla dayanıklı olan alüminyumu kurşun geçirmez camlarınızla beraber kullandığınızda daha uzun ömürlü kullanım fırsatını yakalarsınız.

Gerektiği zaman cam katları temperli olarak’ da kullanılabilir. EN1063 standartın’ da yer alan NS sınıfına göre iç tarafa doğru cam parçacıkların dağılımı engellemek için polikarbon levha uygulamalı olarak da üretilmektedirler.