Hakkımızda

Biz Kimiz?

MODO METAL Balistik Türkiye’de ve yurt dışında Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyum doğrama sektöründe her geçen gün referans sayısını artıran bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. 2008 yılından beri tecrübesini ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, profesyonel kadrosu ile her geçen gün kendini geliştirmeye de devam etmektedir.

Firmamız ticaret hayatına 2008 yılında MODO METAL adı ile başlamış, yetenekli ve yenilikçi mühendisleri sayesinde Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyum Doğrama sistemlerinin Türkiye’deki ilk üreticilerinden olmayı başarmıştır. Bununla birlikte Kurşun Geçirmez Alüminyum ürünlerinin marka isim hakları da MODO METAL firmasına aittir.

Güvenlik alanında ileri teknoloji içeren ürünlerin, özel ve kamu kuruluşlarında kullanımını sağlamak amacıyla hareket eden kurumumuz, etkin çözüm üretme noktasında ve hizmet bitiminin akabinde satış sonrası verdiği garantilerle de alanında öncü kuruluşlardan biri olarak çalışmaktadır.

Kurşun Geçirmez Cam ile Kurşun Geçirmez Alüminyum Doğrama kadar birçok alanda ürün ve kurulum hizmetleri veren MODO METAL, Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyum Doğrama konusunda marka olmayı başarmıştır.

Kısaca Kurşun Geçirmez Cam ve Alüminyum Doğrama sistemleri konusunda hem oluşturduğu istihdamla hem de ekonomiye sağladığı katkı ile insan güvenliğini ön planda tutan MODO METAL, örnek bir kurum olarak dün olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerine devam edecektir.