BR7 Kurşun Geçirmez Cam

BR7 Kurşun Geçirmez Cam

BR7 Kurşun Geçirmez Cam, parça tesirli el bombaların etrafa saçtığı parçaları absorbe ederek,  insanların zarar görmesini önler. BR7 Kurşun Geçirmez Cam Parça tesirli el bombalarını başarı ile durdurur.

BR7 Kurşun Geçirmez Cam Bütün 7.65 tabanca ve MP5 makinalı tabanca, 9mm parabellum, AK47 7.62x39mm Kaleşnikof, 7.62×51 mm G3 mermilerine, Zırh Delici G3 mermilerine, Drgunov sniper rifle (KANAS) mermilerine ve parça tesirli el bombalarına karşı; 200 kg TNT bombasının karşı binaya 60 metre mesafeden patlamasıyla oluşacak etkiye karşı etkilidir. Saldırı anında personel tarafına parça atmama özelliğindedir.

Aynı zamanda BR7 Kurşun Geçirmez Cam, yivli uzun namlu silahların mermisinden etkilenmeyerek standart kurşun geçirmez camlara oranla çok daha ince kalınlıklarda, dolayısıyla çok daha az ağırlıkta yüksek koruma sağlamaktadır.

Kurşun Geçirmez Cam BR7 firmamız tarafından güvenlik’ den ödün vermeden en minimum olarak 86 mm den 56 mm kalınlığına düşürülmüştür. Bu Kalınlık Dünyada ve Türkiye’ de bir ilk olmaktadır.

Kurşun Geçirmez Cam, sektördeki rakip firmalarından farklı olarak BR7 uluslararası sertifikasını bünyesine katarak bir ilki gerçekleştirmiştir.